Wiosenne must have – adidasy w najmodniejszych kolorach i fasonach

Historia butów sportowych jest stosunkowo krótka – adidasy narodziły się bowiem w XIX wieku. Początkowo obuwie te było dedykowane dla mas – robotników i fabrykantów, którzy spędzali w pracy większą część życia. W XX wieku wszystko potoczyło się szybko – powstały takie perełki jak Reebok, Converse, Adidas, Puma czy Nike. Buty te szybko zyskały przychylność sportowców, zarówno piłkarzy jak i koszykarzy, siatkarzy czy tenisistów. Obecnie adidasy noszone są zarówno przez młodych jak i starych, kobiety oraz mężczyzn, artystów, outsiderów, surfingowców, deskorolkarzy – wszystkich.

adidasy trendy 2016

Tym razem chciałam zaprezentować Wam wyjątkowo modne, niesamowicie wygodne, a także niezwykle stylowe adidasy. Oto modele i fasony, które praktycznie wstrząsnęły światem mody. Na ich czele stoją Adiddas Superstar i YEEZY BOOST 350 design by Kanye West. W tym roku rządzą pastelowe kolory, wszystkie odcienie szarości, biel i czerń, a także intensywne: czerwień, niebieski oraz pomarańcz.

Poniżej zamieszczam wybieranych na całym świecie modeli znanych marek, a także butów nimi inspirowanych. Adidasy to wyjątkowo wygodne obuwie, które doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji – na imprezie, w pracy, w szkole, na treningu czy też wieczornym spacerze. Wysoki komfort użytkowania sprawia, iż jest to najczęściej wybierany rodzaj obuwia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *