Wiosenne must have – adidasy w najmodniejszych kolorach i fasonach

Historia butów sportowych jest stosunkowo krótka – adidasy narodziły się bowiem w XIX wieku. Początkowo obuwie te było dedykowane dla mas – robotników i fabrykantów, którzy spędzali w pracy większą część życia. W XX wieku wszystko potoczyło się szybko – powstały takie perełki jak Reebok, Converse, Adidas, Puma czy Nike. Buty te szybko zyskały przychylność sportowców, zarówno piłkarzy jak i koszykarzy, siatkarzy czy tenisistów. Obecnie adidasy noszone są zarówno przez młodych jak i starych, kobiety oraz mężczyzn, artystów, outsiderów, surfingowców, deskorolkarzy – wszystkich.

adidasy trendy 2016

Tym razem chciałam zaprezentować Wam wyjątkowo modne, niesamowicie wygodne, a także niezwykle stylowe adidasy. Oto modele i fasony, które praktycznie wstrząsnęły światem mody. Na ich czele stoją Adiddas Superstar i YEEZY BOOST 350 design by Kanye West. W tym roku rządzą pastelowe kolory, wszystkie odcienie szarości, biel i czerń, a także intensywne: czerwień, niebieski oraz pomarańcz.

Poniżej zamieszczam wybieranych na całym świecie modeli znanych marek, a także butów nimi inspirowanych. Adidasy to wyjątkowo wygodne obuwie, które doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji – na imprezie, w pracy, w szkole, na treningu czy też wieczornym spacerze. Wysoki komfort użytkowania sprawia, iż jest to najczęściej wybierany rodzaj obuwia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *