Traperki 2017 – Wygodne, kobiece i… kolorowe

Jeżeli lubisz górskie wycieczki czy długie spacery – niezależnie od tego czy po mieście czy też po leśnych zakątkach – na pewno ucieszy Cię tegoroczny trend. Prawdziwym hitem ostatnich tygodni są… trapery. Ale uwaga, uwaga… Nie mówię o zwykłym, szaroburym i średnio ciekawym obuwiu, które sprawdza się tylko przy zdobywaniu Kasprowego Wierchu, a o traperach damskich w wyjątkowych zestawieniach kolorystycznych.

Drogie Panie tegoroczna zima została zdominowana przez niebanalne trapery (ocieplane bądź nie) w ciekawych kolorach – niebieskich, żółtych, zielonych, czerwonych, zielonych. W porównaniu do tradycyjnych, znanych nam form, najnowsze modele są nie tylko modne i wygodne, ale również wyjątkowo kobiece. Bez większych przeszkód możemy założyć je do szkoły, pracy, na uczelnie czy nawet do kina. Nieprzemakalne, a zarazem ciepłe ochronią naszą stopę przed ostatnimi czasy wyjątkowo zmienną pogodę.

Co ciekawe, specjaliści w dziedzinie mody już zapowiedzieli, że trend na kolorowe trapery utrzyma się również wiosną! Oczywiście do momentu, aż nie zrobi się ciepło. Niesamowicie ciężko było mi wybrać jednej konkretny model, dlatego też przygotowałam dla Was najciekawsze i moim zdaniem najfajniejsze zestawienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *