Płaskie botki 2016 – Jeśli chcesz podbijać świat, to tylko w botkach!

Kocham botki i to w każdej odsłonie – płaskie, nieco wyższe, na słupku, czarne i kolorowe, na koturnie i ażurowe. Dzisiaj chciałam zwrócić Waszą uwagę na konkretny model tych butów – botki płaskie. Tak jak w tytule – uważam, że nie ma lepszych butów na podbój świata, aniżeli wygodne BOTKI. Dlaczego?

Buty te są wygodne i to jeszcze jak! Nie jest im straszne żadne podłoże czy temperatura. Odpowiednia wersja kolorystyczna pasuje nie tylko do spodni, ale także do sukienek. Warto wspomnieć, że płaskie botki są również niebywale… modne. Można śmiało stwierdzić, ze na dzień dzisiejszy stanowią najmodniejszy dodatek. Paryż, Londyn, Mediolan, Nowy Jork – projektanci mody prześcigają się w tworzeniu coraz to nowszych, bardziej zmyślnych modeli.

Naprawdę ciężko jest wybrać tylko kilka modeli. Zarówno w popularnych sieciówkach jak i licznych butikach znajdziemy tyle różnorodnych wzorów, krojów i kolorów… Prawda jest taka, że każda kobieta znajdzie botki odpowiednie dla siebie.

Co sądzicie o wybranych przeze mnie propozycjach? Która podoba Wam się najbardziej, a na którą byście nawet nie popatrzyły? Nie bójcie się komentować. Chętnie poznam Waszą opinię na ten temat J.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *