Najmodniejsze zestawienia kolorystyczne – lato 2016

Czy wiesz, kiedy powstały pierwsze buty? Wbrew temu, co większość z nas myśli, obuwie nie zostało stworzone przez paryskich projektantów mody – istnieje znacznie dłużej. Dodatek ten był powszechnie stosowany już przez praczłowieka! Pierwszą parę znaleziono przy zamrożonych w lodowcu szczątkach pochodzących z 3300 r p.n.e. Oczywiście obecne buty niczym nie przypominają tamtejszych – na rynku znajdziemy niezliczoną ilość modeli w różnorodnych kolorach.

A jakie buty będą modne w nadchodzących miesiącach? Dzisiaj chciałam przedstawić Wam zestawienia kolorystyczne, które każda stylowa kobieta powinna mieć w swojej szafie. Latem tego roku królować będą naturalne kolory, przywodzące na myśl otaczającą nas przyrodę. Na pierwszy plan wysunie się jaskier, którego nazwa pochodzi od pięknego, żółtopomarańczowego kwiatu, a także trawiasta zieleń. Na paryskich wybiegach królować będą buty w kolorze brzoskwiniowym, pudrowego różu, liliowo-szarym oraz serenity. W naszej szafce z butami nie może również zabraknąć obuwia w kolorze ognistej pomarańczy oraz granatu.

Poniżej zamieszczam wyszukane przeze mnie perełki, które niewątpliwie sprawdzą się zarówno podczas tych uroczystych spotkań jak i zabawy z przyjaciółmi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *