Kozaki na obcasie 2016 – Idealne na późną jesień i nadchodzącą zimę!

Niewiele kobiet wie, że buty na obcasach nie są współczesnym wymysłem. W samej Europie, ten rodzaj obuwia pojawił się już w XV wieku! W XXI wieku, w dobie wszechobecnego rozwoju trendów, gdzie projektanci mody praktycznie nie śpią, na rynku znajdziemy wiele, naprawdę wiele różnorodnych obcasów. Są kaczuszki oraz słupki, niezawodne szpilki, stylowe koturny, a także… stożki. Co wyjątkowego kryje się w butach na obcasach i dlaczego każda kobieta powinna mieć przynajmniej jedną parę kozaków na obcasach w swojej szafie?

Kozaki na obcasie są wyjątkowo praktyczne. Możemy je założyć niemal do każdej kreacji. Odpowiednio dobrany obcas wysmukla nogi i znacząco poprawia wygląd całej sylwetki. Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na obuwie o wysokości 0,5 centymetra czy też na większe – obcas ma po prostu to „coś”, co sprawia, że wyglądamy idealnie – modnie, stylowo i kobieco.

Kozaczki na obcasie powinny być nie tylko modne, ale również wygodne. Nieodpowiednio dobrane sprawią, że dorobimy się bolesnych odcisków. Poniżej znajdziecie propozycje, które moim zdaniem najlepiej odzwierciedlają kobiecą naturę. Są zarówno eleganckie, jak i stylowe – pasują nawet do najbardziej wyszukanych kreacji.

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *