Klapki na obcasie – hit czy kit? 2016

Czy wiecie, że w tym sezonie szalenie modne są klapki na obcasie? Większości z Was klapki kojarzą się z butami na basen czy zwykłymi kapciami, w których czasem chodzi się do sklepu po ziemniaki. Nic bardziej mylnego. Stylowe klapeczki na obcasie doskonale sprawdzą się… w przypadku eleganckich stylizacji. Odpowiednio dobrany model będzie zdobił Twoje nogi i podkreślał atuty.

Niektóre z Was na pewno pamiętają, że klapki na obcasie to nie żadna nowość, a moda rodem z lat 90. Nie da się nie zauważyć, że projektanci coraz częściej powracają do tamtego okresu. Nic dziwnego – były wyjątkowo kobiece.

Klapki na obcasie pozornie niczym nie różnią się od zwykłych klapek. Mimo, że mają odkryte palce, możemy założyć je do eleganckich stylizacji. Jakby nie patrzeć dużo butów ma odkryte czubki. Odpowiednio dobrany model doskonale sprawdzi się w przypadku sukienek koktajlowych. Możemy bez większych oporów założyć klapki na obcasie na wieczorną zabawę bądź potańcówkę.

Oczywiście klapki na obcasie możemy również nosić na co dzień. Obuwie te jest na sposób uniwersalne – pasuje zarówno do spodni, szortów, spódnic jak i sukienek. A co Wy sądzicie na ten temat? Założyłybyście takie klapeczki do Waszej ulubionej sukienki? Poniżej kilka najbardziej zjawiskowych propozycji, jakie udało mi się znaleźć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *