Jak szalona noc to tylko w wygodnych butach! Metaliczne buty na imprezę – HIT 2016

Większość z nas wybierając się na imprezę znacznie wcześniej przygotowuje swoją kreację. Jeden drobny szczegół może znacząco popsuć zabawę, dlatego też wszystko winno być dopięte na ostatni guzik. Makijaż, włosy, torebka, sukienka, buty… No właśnie – buty. Idąc na całonocny bal, romantyczne tańce pod gwiazdami bądź szaloną imprezę w klubie musimy zaopatrzyć się w wygodne, komfortowe i oczywiście modne buty. Jakie trendy dominują w tym sezonie? Czym zaskoczy nas wiosna?

Uwaga: prawdziwym hitem wiosny 2016 są buty z metalicznym połyskiem! Nie mówię tu oczywiście o jakiś tandetnych szpilkach, których cyrkonie odkleją się zanim jeszcze wysiądziemy z auta. W tym roku prym wiodą czółenka, sandałki na obcasie oraz trampki slip on w wyjątkowym, metalicznym połysku srebra, złota, różu, a także zieleni.

Dlaczego buty te sprawdzą się na każdej imprezie? Pomijając wygodę, gdyż ta jest kwestią indywidualną, powinniśmy zwrócić uwagę na niecodzienny design. Połyskujące w świetle reflektorów buty będą mienić się różnymi barwami – sprawią, że nasza kreacja będzie wyglądać wyjątkowo i niepowtarzalnie. Niezależnie od koloru, modele te wyglądają stylowo – w żadnym wypadku tandetnie i prostacko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *