Czółenka i sandały na słupku 2016 – Szałowe słupki – sposób na idealne nogi

Która z nas nie kocha bajecznych słupków. Bez wątpienia ten rodzaj butów sprawdzi się w każdych warunkach. No może z wyjątkiem spacerów po górach – tutaj jednak proponuje coś „na płaskim” obcasie. Na rynku znajdziemy niezliczoną ilość słupków. Można śmiało stwierdzić, że jaki model sobie wymarzymy, taki również znajdziemy gdzieś w sklepie czy butiku. Akurat ten rodzaj obuwia jest elastyczny – w pełni dopasowany do warunków, jakie panują za oknem. Znajdziemy słupki mniejsze i większe, z otwartym przodem bądź tyłem bądź całe zabudowane, idealne na wiosnę, jesień, lato, a nawet zimę. Niektóre sprawdzą się przy przymrozkach, a jeszcze inne w nieco bardziej deszczową pogodę.

Jakie słupki modne są w tym roku? Wybór jest naprawdę duży. Wyszukałam kilka modeli, które moim zdaniem wyglądają zjawiskowo. Odpowiednio zestawione sprawdzą się zarówno w przypadku sukienek, spódnic, spodni, krótkich spodenek jak i kombinezonów. Słupki są o tyle dobre, że idealnie pasują do nieco bardziej eleganckich kreacji jak i typowych, luźnych propozycji codziennych.

Nie da się również ukryć, że słupki są mega wygodne i to niezależnie od rozmiaru. Bez większych trudności wytrzymamy w nich nawet długie godziny.

2 myśli o “Czółenka i sandały na słupku 2016 – Szałowe słupki – sposób na idealne nogi”

  1. Ola pisze:

    Ciekawe zestawienie!

  2. Nada pisze:

    Great shoes!
    NEW POST : THE COLORFUL THOUGHTS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *