Czerwone szpilki WIOSNA 2017 – „Bo we mnie jest seks…”

W życiu każdej kobiety są takie rzeczy, którym nie sposób się oprzeć np. czekolada. Czy chcemy czy nie, raz na jakiś czas musimy sięgnąć po jakieś słodkości. Dlaczego? Bo tak. Podobnie jest z butami. Niezależnie od tego, czy stawiamy na wygodę i prostotę, czy też lubimy ‘zaszaleć’… Są takie modele, po które sięgniemy bez zastanowienia. Na ich widok szybciej bije nam serce. Nieważne, że dzień wcześniej kupiliśmy zupełnie inny rodzaj – te zawsze się przydadzą. Mowa oczywiście o… szpilkach. Ale uwaga – nie o byle jakich. O wyjątkowo kobiecych, niesamowicie seksownych szpilkach w kolorze czerwonym – absolutnym atrybucie kobiecości.

Można śmiało stwierdzić, że czerwone szpilki to broń masowego rażenia – dodają pewności siebie i seksapilu. W połączeniu z odpowiednią kreacją sprawiają, że nie sposób nam się oprzeć. Bądźmy szczerzy – akurat ten model pasuje nawet do dżinsów.

Czerwone szpilki są wyjątkowe, bowiem pasują do każdego stroju i na każdą okazję. Oczywiście są wyjątki, ale czy to nie wyjątek potwierdza regułę? Drogie Panie, specjalnie dla Was przygotowałam zestawienie najseksowniejszych, a zarazem najmodniejszych czerwonych szpilek, jakie możemy znaleźć w sklepie!
[Głosów: 3   Average: 5/5]

Jeden komentarz do “Czerwone szpilki WIOSNA 2017 – „Bo we mnie jest seks…””

  1. Jarbex pisze:

    Czerwone szpilki to podstawa 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *