Buty idealne na imprezę andrzejkową

Przed nami andrzejki! Jedni spędzą je z rodziną inni wybiorą się na dancing. Niewiele czasu pozostało również do świąt i… do zabawy sylwestrowej. Zaczynamy party time. Sukces każdej imprezy w dużej mierze zależy od… wygodnych butów.

Szpilki czy słupki – oto jest pytanie. Większość kobiet nie może się zdecydować, czy lepsze na zabawę sylwestrową są seksowne, kuszące szpilki czy też stabilne, wysmuklające słupki. Nie da się ukryć, wybór jest naprawdę ciężki. Wszystko zależy od tego, na jaką imprezę się wybieramy. Wiadomo, inne buty sprawdzą się na domówce u przyjaciółki, inne na spotkaniu rodzinnym, a jeszcze inne w klubie.

Jeżeli planujemy imprezę w domu – nieważne czy w swoim czy u rodziny, czy znajomych – lepszą opcją będą szpilki. Skoro wszystko odbywa się na małej przestrzeni, nie musimy martwić się o ewentualny ból nóg. Jeżeli planujemy imprezę na mieście, na dłuższą zabawę pozwolą nam słupki. Uwierzcie mi, botki również mogą być seksowne.

Buty powinny być w pełni dopasowane do andrzejkowej kreacji. Botki, czółenka, słupki, szpilki – niezależnie od tego, co wybierzemy – wygodne i pasujące stylem do reszty obuwie to klucz do udanej imprezy.

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *